פרטי יצירת קשר

ניתן ליצור איתי קשר בדרכים הבאות:

מאמרים שפרסמתי

הקליניקה שלי

האני מאמין שלי​

אני מאמינה בכל לבי שההון האנושי הוא הכוח המניע בעולמנו, וככזה אני מרגישה נרגשת וברת מזל בכל פעם שאני זוכה לממש את ייעודי ולהיות שותפה בהליך בו אנשים מגלים את העצמה שבהידברות ויישומה בחייהם האישיים או הזוגיים. במהלך שנות עבודתי הרבות בתחום הייעוץ, למדתי שההקשבה, ההכלה והרצון האמיתי להיות חלק משינוי, טמון בכל אחד ואחת מאתנו. סיוע של גורם חיצוני אובייקטיבי שמתבונן בצורה ניטרלית על הדברים המטרידים אותנו, עשוי להיות הפתרון לשינוי המיוחל וגשר לסכסוכים שלנו עם עצמנו או עם יקירנו.

בייעוץ האישי- אני מאמינה שכל אדם התברך בעוצמות ובחוזקות המייחדות רק אותו אך לעתים יקשה עליו לזהותן בעצמו.  אני מסייעת בהצלחה לפנויים/פנויות לאתר ולהתיר סיבוכים אישיים המונעים יצירת זוגיות, או כאלו שמסיבות אחרות נקלעים למערכות יחסים שאינם מתאימות להם ומערערות את דימויים העצמי ואת היכולת שלהם לזהות את מקור החסימה.

בייעוץ הזוגי – אני מאמינה שמערכות יחסים בריאות, מעצימות, מפתחות  ומשפרות את איכות חיינו וכשמתעוררות בעיות במערכת הזוגית, רצוי וכדאי למצוא פתרונות. ויכוחים ממושכים, בעיות בתקשורת, בעיות אגו ועוד, הם בבחינת נורה אדומה הדורשת התייחסות. אני כאן כדי לסייע ולייעץ בבעיות אלו ואחרות העולות בכל קשר זוגי, ולצייד אתכם בכלים מתאימים לשיפור וניהול הזוגיות.

ואם בכל זאת נפרדים?

כעו"ד ומגשרת זוגית ומשפחתית, אני ממליצה לכם בחום לבחור בתהליך הגישור אשר יחסוך לכם התעמתויות מיותרות בבתי המשפט, בזבוז כספים רבים ומניעת כאב וסבל לכם וליקירכם. ביחד נעלה את כל הנושאים החשובים המטרידים אתכם ונעגן בהסכם אשר ישקף את רצונותיכם וצורכיכם בצורה מדויקת יותר, תוך שמירה על שיח הוגן וכבוד הדדי. הפגישות נערכות בקליניקה שלי בתל אביב, באווירה נעימה ורגועה המאפשרת שיח פתוח וכנה ומתן כלים פרקטיים להמשך חיים שלווים ומאושרים יותר. שירות נוסף וייחודי המתאפשר על ידי באזור המרכז הוא הגעה לביתכם או לבית קפה סמוך לאזורכם – כך שגם בעיות זמינות השמרטף או התירוצים שאנו מספקים לעצמנו בדחיית הטוב ושיפור יחסינו, נעלמים.

מה מייחד אותי?

חשיבה מחוץ לקופסה, יכולת הבנת התמונה הן מנקודת מבטו של הגבר והן מנקודת מבטה של האשה, אמפתיה, שיח משוחרר בגובה העיניים, אינטואיציה אישית גבוהה, יכולת הקשבה נטולת שיפוטיות וביקורתיות. בנוסף, אני בעלת ידע רב ורגישות גבוהה מניסיון מקצועי-אישי, בבעיות זוגיות המתעוררות בקרב זוגות שהם הורים לילדים עם צרכים מיוחדים.

 תנו לי את הזכות להעניק לכם כוח לצאת מהתקיעות ולהתמלא באנרגיות מחודשות שיזניקו אתכם קדימה.