פרטי יצירת קשר

ניתן ליצור איתי קשר בדרכים הבאות:

האני מאמין שלי​

רקע מקצועי התמחות במצבי משבר

 מלווה לקראת פרידה גירושין

בכובעי המקצועי אני יועץ למצבי משבר יועץ משפחתי ומדריך הורים .חבר האגודה הישראלית לייעוץ זוגי ומשפחתי . זכיתי ללוות ולייעץ לנשים וגברים מהמגזר הדתי והחרדי שמעוניינים להתגרש במינימום נזק כלכלי ונפשי .

האני מאמין שלי

 להתגרש זה דבר שיכול להיות מורכב ויכול להתלוות לזה נזק כלכלי ונזק נפשי גדול במידה ולא מתייעצים עם האנשים הנכונים עוד לפני שפונים לעורכי דין או טוען רבני רק שיהיה לכם מושג זה נע בין עשרות למאות אלפים כמו בור ללא תחתית . אנחנו יודעים איפה זה מתחיל ולא יודעים איפה זה נגמר .  

גם אני התגרשתי בעבר ולא התייעצתי אם איש מקצוע שעבר את זה ולא היה לי את הידע המקצועי והאישי שיכל לחסוך לי כסף  רב ועוגמת נפש לא ידעתי מה הסיכונים בדרך ממה צריך להיזהר לפני ואחרי שמתגרשים ועשיתי טעויות שעלו לי כסף רב וגם גרמו לי לכאבי לב מיותרים .

לכן הלכתי ללמוד ייעוץ במצבי משבר בתהליכי גירושין בשביל שאני  יוכל לעזור לכם בצורה מקצועית וגם ללמד אותכם מניסיוני האישי   בתור חסיד חב"ד אני מרגיש שזה השליחות שלי ללוות אותכן בתחילת התהליך לתת לכם את הטיפים הנכונים שיחסכו לכם  הרבה כסף וכאבי לב  בזמן שגם כך המצב שלכם לא פשוט . רק מי שהיה בנעליים  שלכם יכול להבין אותכם להבין מה אתם עוברים ולייעץ לכם ממה להיזהר ואיך ניתן לחסוך בעלויות  ממקום אמיתי ממקום של שליחות וכן גם ממקום מקצועי

אוכלוסיית היעד חרדית או דתית

זה יכול להיות הורים שהילדה או הילד  שלהם מתכוונים להתגרש וההורים רוצים לעזור לילדה או לילד שלהם בהכוונה מקצועית שיכסוך להם כסף ועוגמת נפש.

זוגות או בודדים  גבר או אישה .(מקבל נשים לייעוץ והכוונה בליווי מלווה נוסף נוספת)

הפגישות במחיר סימלי של 200 ש"ח  הקליניקה שלי ממוקמת בבני ברק

0538290954 מספר וואטסאפ ליצירת קשר