פרטי יצירת קשר

ניתן ליצור איתי קשר בדרכים הבאות:

הקליניקה שלי

האני מאמין שלי​

נעים להכיר! שמי מירב, חברה טובה של עופר +נישואים אי אלו שנים וארבעה ילדים.
אף אחד לא מכין אותנו ואולי יהיה זה יומרני לומר שניתן להיערך, לזוגיות טובה או להורות מיטיבה.
בזוגיות ובהורות, אנחנו נמצאים בהתפתחות כל הזמן. תהליך הייעוץ שאני מעבירה מאפשר את החיבור בין אורח חיים, צרכים ואמונות , לערכי הזוגיות והמשפחה.

אני מאמינה שלכל פרט או זוג, קיים תהליך המתאים עבורו ומקדם אותו ויש לי את הזכות הגדולה לפגוש מדי יום, יחידים / זוגות / הורים, החווים אתגרים ובוחרים לפעול למען זוגיות טובה והורות מיטיבה. הכלל המנחה מבחינתי,  הוא שהזוגיות תפרח במקום בו הצרכים של כל אחד מבני הזוג מסופקים.

אולם, כיצד משפיע עולמו האישי של כל אחד מבני הזוג על היתכנות הכלל הזה ? במפגשים שלנו נלמד להתייחס לזוגיות ולעולם האישי של כל אחד מכם. נזהה מה מעכב אותנו ומה מקדם ונתקדם לזוגיות מודעת, כזו הנשענת על כל הערכים החשובים לכם. העבודה המשותפת שלנו ככל הנראה תאפשר לכם לחוש התקדמות בכל תחומי החיים, כחלק טבעי מהתהליך. לא תהפכו לאדם אחר, אולם תפתחו תחילה מודעות ולאחר מכן יישום ופרקטיקה שיהוו עבורכם שגרה חדשה וטובה.

מצבים בהם חשוב שתפנו : במצב של קושי במציאת זוגיות, במצב של התלבטות לפני מיסוד הקשר הזוגי,  במצב של אי הסכמות או משברים זוגיים, במצב של צמיחת המשפחה והתמודדות עם אתגרים בגידול ילדים, הרגשה של חוסר תשומת לב או איבוד התשוקה, כאשר קיים חשש לבעיה מינית,  במצב של תקשורת שאינה מקדמת (ריבים חוזרים), לאחר בגידה, במצב בו עולה המחשבה להתגרש, במעבר לפרק ב'. בכל מצב בו אתם חשים חוסר יציבות בקשר ושוקלים את הצעדים הבאים.

"אין לראות בנישואים מצב קבוע של שני אנשים שאינם משתנים. הנישואים הם מסע רוחני ונפשי המתחיל בלהט המשיכה ההדדית, נמשך ועובר במישור הטרשים של הגילוי העצמי ומגיע לשיאו בכינון קשר בר-קיימא, קשר אינטימי ומלא אושר. השאלה אם אתם ממשיכים את הפוטנציאל הזה של הנישואים, אינה תלויה ביכולתכם למצוא את בן הזוג המושלם, אלא בנכונותכם להתוודע אל החלקים הסמויים של עצמכם…" (ד"ר הארוויל הנדריקס).

מה אומרים עלי אחרים?