פרטי יצירת קשר

ניתן ליצור איתי קשר בדרכים הבאות:

האני מאמין שלי​

שלום וברכה

אם הגעת לכאן ….

תדע/י שהגעת למקום הנכון…..

שמי אברהם שהרבני

אני יועץ זוגי, אישי ומשפחתי –  מאבחן התמכרויות – ומנחה סדנאות בתחום המשפחה.

הסלוגן שלי הוא "בחכמה יבנה בית".

אחד ממאפייניו העיקריים של קשר נישואין יציב ומתפקד הוא שבני הזוג לא מקבלים אותו כברור מאליו, אלא דואגים לפתח ולטפח בקביעות.  

קשר נישואין, גם אם הוא טוב מספיק, דורש הזנה וטיפוח מתמידים, שאם לא כן יקמול ממש כמו פרח הדורש דאגה ומסירות קבועה ומתמשכת בגידולו.

קשר הנישואין איננו מהות סטאטית, עומדת וקבועה, אלא תהליך של זרימה, התחדשות, התפתחות ותנועה מתמדת קדימה. אלה המקבלים את הנישואין כדבר "שלם" מלכתחילה עלולים להיכנס למין רגיעות ושאננות שיש בהן פסיביות ואי-עשייה. אלא המבינים כי השלמות בקשר הנישואין הנה פוטנציאל שיש לממשו, יגשימו שלמות זו בעשייה מתמדת; כזהו קשר של "בנין עדי עד" שאינו שוקט על שמריו.

אני מאמין  שאין אדם רע ואין אישה רעה, אלא יש אדם שלא טוב לו וכן אישה שלא טוב לה. אצלי בקליניקה בני הזוג מקבלים כלים לפתירת קונפליקטים בחיי היום יום וכן העצמה זוגית ומשפחתית במהלך כל שלבי הייעוץ עד שמגיעים לשלב שבו הם לבד יכולים לתקשר נכונה בין בני זוגם…

אצלי בקליניקה תקבלו : אמפטיה והכלה ללא שיפוט , דיסקרטיות מלאה , העצמה זוגית / אישית , כלים לבניית תקשורת נכונה , חיזוק הדימוי העצמי שלכם . וכד'

אז אם גם לכם יש לעיתים קרובות מצבים של קונפליקטים קשים וזה גורם לכם לתסכול עד כדי רצון לשבירת הכלים זכרו תמיד אני כאן למענכם.