שירי טל אטיאס

שירי טל אטיאס

פרטי יצירת קשר

ניתן ליצור איתי קשר בדרכים הבאות:

הקליניקה שלי

האני מאמין שלי​

נעים מאוד, שמי שירי טל אטיאס, אני בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה, תואר שני M.A בייעוץ משפחתי, אני מוסמכת מכון אדלר בהדרכת הורים ומוסמכת בייעוץ זוגי וגישור דרך מכון פתרונות.

תחומי ההתמחות שלי הם:

  • ייעוץ זוגי
  • ייעוץ פרטני
  • הדרכת הורים
  • ייעוץ בתהליכי פרידה וגירושין
  • גישור
  • ליווי רגשי לנשים וזוגות בתהליכי כניסה להריון.

זוגיות היא אחד התחומים המורכבים והמשמעותיים ביותר בחיינו, היא מקנה לנו שייכות, יציבות וביטחון. בתחילת הקשר יש המון תקוות, ציפיות, רצונות והבטחות. כל אחד מאיתנו מביא למערכת הזוגית את הבית שגדל בו, את הערכים והציפיות שלו וכל צד נדרש להשתנות, להתגמש, ולהעניק לאחר.
מה שהתאים לנו בתחילת הקשר, לא בהכרח מתאים לנו בהמשכו. עם הזמן, צצים קשיים ואתגרים אך לא תמיד אנו יודעים כיצד לנהל אותם בתוך הזוגיות ומכאן הדרך קצרה למשברים, כעסים ואכזבות מרובות.
לעיתים אנו זקוקים לכלים והכוונה שיחזירו אותנו למסלול הטוב והנכון עבורנו.

כיועצת משפחתית, זוגית ומדריכת הורים, ומניסיוני עם זוגות רבים, אני רואה לנגד עיני, כבר בפגישות הראשונות על מה יושב הקושי. לעיתים קרובות זוגות מגיעים להדרכה הורית, אבל מהר מאוד אנחנו מבינים כי הקושי האמיתי נעוץ בזוגיות ולא ביחסים מול הילדים.

אני מאמינה שלפני שעובדים על הקשר עם הילדים, חשוב לטפל בתקשורת בקשר הזוגי, כמובן שזה ייעשה בהסכמת בני הזוג. ישנם מצבים בהם מגיעים אלי לייעוץ זוגי ואם יש לבני הזוג ילדים אני משלבת הדרכת הורים במידת הצורך. 
כחלק מהתהליך אני נפגשת גם עם כל אחד מהם בנפרד, במהלך המפגשים הללו קורה שאחד מהם מבין שהוא זקוק לתהליך פרטני. בתהליך כזה, אני משלבת את הייעוץ הפרטני, הזוגי ואת הדרכת ההורים.

בראיה שלי, מערכות יחסים הן משהו שניתן לשנות במידה ועוברים תהליך. במפגשים אני מדריכה את בני הזוג כיצד לעשות שינויים בצעדים קטנים ובטוחים, ביחד אנו קובעים יעדים ומטרות מדידים וברי השגה.

הייחוד שלי כיועצת הוא השילוב בין ייעוץ זוגי, ייעוץ פרטני, הדרכת הורים וגישור המסייע לי לראות את התא המשפחתי כמכלול אחד, כך שפתרון בעיה בתחום אחד ישפיע בקשר ישיר על האחר.

אני מאמינה שכשכל אחד מסופק ומרוצה בחייו כאדם פרטי, טוב לו יותר בזוגיות, הבית יותר רגוע והדבר משפיע ישירות על הילדים ועל האוירה המשפחתית בבית.

מה אומרים עלי אחרים?