סיון ליבוביץ

סיון לי

פרטי יצירת קשר

ניתן ליצור איתי קשר בדרכים הבאות:

הקליניקה שלי

האני מאמין שלי​

זוגיות יכולה להיות לפעמים כמו רכבת הרים…
בהתחלה לפני שהרכבת מתחילה לנסוע יש התרגשות ופרפרים בבטן, לפעמים באמצע הנסיעה הטלטלה עלולה להיות כל כך גדולה עד שכבר מתחשק לכם לרדת ואתם מצטערים בכלל שעליתם. אבל אם תבינו שבחרתם לנסיעה הזאת את החבר הכי טוב שלכם, השותף שלכם לחיים, זה שידעתם שתרצו לבלות במחציתו, תוכלו ליהנות איתו במתקנים אחרים בלונה פארק…

שמי סיון ליבוביץ, אני יועצת זוגית ומינית מוסמכת על ידי מכון פתרונות.
בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות, תואר שני במשפטים ותואר שני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת בר אילן.
יש לי ניסיון רב בעבודה עם אנשים במגוון קשיים נפשיים.

בתהליך הייעוץ הזוגי נבחן מהם הדברים שגורמים לכם לאי שביעות רצון בקשר, ועם איזה קושי אתם מתמודדים. חשוב להבין שלא חייבים להמתין להרגשה שמתחיל משבר שממנו אין דרך חזור, כדי להתחיל תהליך של ייעוץ זוגי, אלא אפשר ואף רצוי לעבוד על מערכת היחסים, לשפר ולהעצים אותה כשמרגישים שיש קושי, כעסים ותקשורת לקויה.

בתהליך הייעוץ אבדוק עם מה אתם מתמודדים, מה הקושי שלכם, ונפרק אותו לגורמים. אברר אתכם מה הייתם רוצים שיהיה, ואיזו זוגיות הייתם רוצים לעצמכם. אברר מתי חל השינוי, מהי שפת האהבה של כל אחד מכם, מאיזה רקע כל אחד הגיע, מהם הערכים, ומהן האמונות והציפיות של כל אחד בקשר.

נבין ביחד עם מה אתם מתמודדים ואיך נוכל לשפר את הקשר ולהעצים אותו. ביחד אעביר אתכם תהליך של התבוננות פנימה, הבנה של הצד השני ומה כל אחד מכם יכול לעשות, ומה יכול להימנע, כדי לשפר את הזוגיות. נבין מה חוסם אתכם, מה אתם רוצים לשנות ואיך ניתן לנהל מערכת יחסים תקינה, באמצעות כלים שתקבלו. נמצא את הדרכים להדגיש את החוזקות ואת הקסם הייחודי של כל אחד מכם (הרי לא סתם התאהבתם מלכתחילה…), וביחד נסלול את הדרך לזוגיות כפי שהייתם רוצים שהיא תהיה.

סיון ליבוביץ

יועצת זוגית לזוגות שחיים ביחד אבל מרגישים לבד,
עוזרת לכם ליצור אינטימיות תוך כדי שיתוף
ולגלות מחדש את הביחד.


לקריאת כתבה באתר walla news על סיון ליבוביץ לחץ כאן

 

מה אומרים עלי אחרים?