פרטי יצירת קשר

ניתן ליצור איתי קשר בדרכים הבאות:

הקליניקה שלי

האני מאמין שלי​

נעים מאוד, שמי אורלי סלע, מטפלת זוגית ומשפחתית.
לתחום הטיפול הגעתי מתוך ידיעה כי אני רוצה לסייע לאנשים לשפר את חייהם.
אני מאמינה מאוד בתקשורת בכלל ובתקשורת זוגית בפרט. וביכולת שלנו כאינדיבידואל, בן.ת זוג והורה לשפר את מערכות היחסים שלנו על ידי התבוננות על ההתנהגות, התפיסות והאמונות שלנו כיום לצד התבוננות מעמיקה על עברנו.
במהלך הטיפול אני משתמשת בגישות שונות אשר מותאמות לכל מטופל ובהתאם לסיבה שלשמה הגיע לטיפול. אני משלבת תאוריות ושיטות טיפול שונות ומגוונות. כל אלו במטרה לסייע לך להגיע ליעדיך ומטרותיך הטיפוליים.
בעיני טיפול אישי, זוגי או משפחתי הוא מסע. מסע לעבר הגרסה הטובה ביותר של כל אחד ובמטרה לשפר את איכות חיינו והסובבים אותנו.
טיפול זוגי בזוגות בתחילת דרכם המשותפת- אני מאמינה כי הדגש בטיפול זוגי בתחילת הדרך הוא לא רק כדי למנוע משברים בעתיד אלא בהעשרת הזוגיות שנבנית ולמען יצירת אינטימיות זוגית. אנו מגיעים לזוגיות ממשפחות שלא תמיד ידעו ללמד ולהעניק לנו את ההבנה של מהם המרכיבים כדי לבנות מערכת זוגית בריאה שיש בה אינטימיות רגשית. טיפול זוגי בתחילת הדרך המשותפת יכול לתת יותר למימוש ולסיפוק הנישואים והזוגיות.
זוגות רבים בתחילת היחסים מרגישים כי דווקא בשלב הזה אחרי החתונה ובכניסה לחיי השגרה מתעוררות בעיות וקשיים בתקשורת הזוגית. שואלים את עצמכם מה השתנה ואיך חוזרים למה שחווינו לפני החתונה ובתחילת הקשר. אתם זקוקים לכלים שיעזרו לכם לתקשר טוב יותר, להבין טוב יותר ולהתנהג טוב יותר על מנת לשפר את חייכם. אם אתם מרגישים כי יש בכם את הרצון להפיק את המירב מהזוגיות והמשפחה חשוב שתדעו כי יש מה לעשות.
בתחילת הטיפול ארצה להכיר אתכם ואת הסובבים אתכם על מנת להבין את האתגרים והשינויים איתם אתם מתמודדים. אסייע לכם להבין מהן המטרות אליהן תרצו להגיע.

"אהבה איננה התבוננות זה בזה, אלא התבוננות משותפת לאותו כיוון" (אנטואן דה סנט-אכזופרי)


השכלה
• לימודי פסיכותרפיה משפחתית וזוגית – מכון "שינוי" גליל ים
• M.A. לימודי משפחה – המכללה למנהל ראשון לציון. תכנית תואר שני ללימודי משפחה ותעודת מומחית בייעוץ למשפחות
• B.A. פסיכולוגיה – המרכז הבינתחומי הרצליה
• הכשרה בטיפול זוגי בשיטת ג'ון גוטמן – שלב 1 + שלב 2
• טיפול מיני למטפלים- נאוה שפריר
• הכשרת פסיכופוריות – מכון מפרשים